Danubepay ponúka komplexné služby pre vydavateľov platobných nástrojov v bankovníctve, vo verejnej správe, v dopravných systémoch, vo vernostných programoch a v ďalších sférach.

Diebold Nixdorf spoločnosť zaoberajúca sa strategickým, spolupracujúcim a komplexným poskytovaním služieb, softvéru, hardvéru a samozrejme zabezpečenia v oblasti bankovníctva a maloobchodu.

Global Payments je popredný svetový poskytovateľ platobných technológií a softvérových riešení. Vďaka technológiám, službám a odborným znalostiam má širokú škálu riešení a inovácií, ktoré zákazníkom umožňujú prijímať rôzne typy platieb a tak efektívnejšie podnikať.

Infinity Consulting vznikla v roku 2008. Za krátku dobu sa stihla zviditeľniť na trhu stredoeurópskych firiem poskytujúcich poradenské služby v dynamicky sa rozvíjajúcich oblastiach platobných systémov, vydávania a akceptácie platobných kariet, rovnako aj v oblasti správy vernostných a identifikačných systémov.

Printec je lídrom v oblasti transakčných technológií medzi zákazníkmi v strednej a východnej Európe a ponúka širokú škálu technologických riešení, ktoré pomáhajú zlepšovať ľudské interakcie a uľahčujú každodenný život.

RPC je dynamický regionálny poskytovateľ IT služieb pôsobiaci v bankovom priemysle platieb. Cieľom RPC je poskytovať čo najspoľahlivejšie riešenia pre vnútroštátne trhy debetných aj kreditných kariet a byť flexibilný pri hľadaní spôsobov, ako uspokojiť meniace sa obchodné potreby zákazníkov.

SIA  je európskym lídrom v oblasti navrhovania, vytvárania a riadenia technologických infraštruktúr a služieb pre finančné inštitúcie, centrálne banky, korporácie a verejný sektor v oblasti kartových a obchodných riešení, riešení digitálnych platieb a sieťového riešenia.

SKPAY je predplatená bezkontaktná karta, vďaka ktorej možno platiť bezhotovostne a získať hotovosť tak, ako s bežnou bankomatovou kartou. K SKPAY karte nie je potrebné mať bankový účet.

Slovak Telekom je najväčší slovenský poskytovateľ služieb pevnej telefónnej linky, internetu a digitálnej televízie na IP platforme.

Worldline je nový svetový líder v oblasti platobných a transakčných služieb s globálnym dosahom. Navrhuje a prevádzkuje popredné digitálne platobné a transakčné riešenia, ktoré umožňujú udržateľný ekonomický rast.