CETELEM SLOVENSKO, a.s. je člen jednej z najväčších bánk na svete – BNP PARIBAS a európska jednotka v počte poskytnutých úverov. Popredná finančná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov: nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty. Cetelem sa spája s inováciami v oblasti spotrebiteľského financovania. Spoločnosť ako prvá uviedla na trh nový distribučný kanál pre úverové produkty.

Citibank Europe plc. poskytuje finančné služby, ktoré umožňujú rast a ekonomický pokrok. Jej hlavnou činnosťou je ochrana aktív, požičiavanie peňazí, uskutočňovanie platieb a prístup na kapitálové trhy v mene svojich klientov. 

ČSOB, a.s. je jedna z najväčších a najsilnejších finančných skupín na Slovensku. Disponuje širokým portfóliom bankových a poistných produktov pre retailovú aj korporátnu klientelu. Poskytuje finančné služby prémiovej kvality.

mBank S.A. prišla na slovenský a český trh v roku 2007 ako prvá banka, ktorá priniesla celkom nový model – každodennú on-line správu bankových služieb cez internet alebo telefón samotným klientom. Toto umožnilo ponúknuť zákazníkom najvyužívanejšie bankové služby celkom zadarmo. mBank tak spôsobila v bankovom sektore skutočnú revolúciu.

365.BANK A.S., predtým Poštová banka, a.s. pôsobí na slovenskom trhu už 28 rokov. S takmer miliónom klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Štandardnú ponuku bankových produktov a služieb dopĺňajú poistné produkty, podielové fondy a dôchodkové sporenie v druhom pilieri.

Prima Banka Slovensko, a.s. je v posledných rokoch najrýchlejšie rastúcou retailovou bankou na Slovensku. Za dynamickým biznisovým rastom stojí nielen konzistentné napĺňanie dlhodobej stratégie zameranej na rozvoj retailu, ale aj široká sieť pobočiek.

Privatbanka, a.s. je prvou bankou na Slovensku, ktorá sa orientuje na poskytovanie služieb privátneho bankovníctva. Klientom banky poskytuje špecializované finančné a investičné služby, ktoré odrážajú ich nároky a zohľadňujú predstavy o zhodnocovaní ich aktív.

Slovenská sporiteľňa, a.s. je v súčasnosti najväčšia komerčná banka na Slovensku, s úplnou devízovou licenciou a povolením na vykonávanie hypotekárnych bankových obchodov. Má najväčší podiel na trhu vkladov, najrozsiahlejšiu sieť vlastných obchodných miest a dominantné postavenie v oblasti vydávania bankových platobných kariet. Svojim klientom poskytuje širokú škálu produktov a služieb.

Tatra banka, a.s.  je prvá súkromná banka na Slovensku. Je líder v oblasti asset manažmentu, firemného a privátneho bankovníctva. Má viac ako 130 ocenení od 30 rôznych vyhlasovateľov a taktiež je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny RBI Group.

UniCredit Bank Slovakia, a.s. je silná a výkonná európska banka s dominantným postavením v strednej a východnej Európe. Vďaka tomu uľahčuje svojim klientom prístup na medzinárodný trh a kontakty s ich partnermi. Banka ponúka komplexné, spoľahlivé a dôkladne navrhnuté produkty a služby.

Všeobecná úverová banka, a.s je druhá najväčšia banka na Slovensku a jediná univerzálna banka s licenciou na poskytovanie plného rozsahu bankových služieb obyvateľstvu, firemným a inštitucionálnym klientom. Ťažiskom ponuky sú hypotekárne a spotrebné úvery, depozitné a platobné produkty a služby, firemné bankovníctvo a financovanie zahraničnoobchodných aktivít, spotrebiteľské financovanie či faktoring.